Téma

Nejočekávanější střílečky roku 2011

Komentáře(198)
  1. eRko,>

    rage,crysis,cod atd.. jak koukam rok 2011 bude krasnej rok pro hry, vyjdou opravdove pecky:) KONECNE x)

  2. Draculla

    a to killzone 3, nebo to už stihli vydat tento rok??

  3. Guest

    Moc se na ne tesim !!!

  4. Geniuuus

    už se nemůžu dočkat ;-)

  5. pantrick

    Batman je střílečka? Portal 2 je střílečka? běžte se na chvíli vyspat mě to tak nepřijde

  6. Lukinsons-cz

    A myslím, že Max Payne 3 nevyjde příští rok, samo Take 2 ukázalo plány na rok 2012 a 2011 a tahle hra tam bohužel nebyla. Jinak já se nejvíc těším na Deus-Ex 3, Crysis 2, Duken Nuken 4ever a ještě Homefront. Jestli vyjde Half-Life E3 o tom taky silně pochybuji..

  7. wrongy:)

    to bude zase střílení xD to se neodtrhnu od PC

  8. ^Vojcek

    Tak jakoze článek good

  9. Clapped

    To bude pecka bez debaty

  10. Guest

    To budou bezkonkurenčně nejlepší hry, jako tomu bylo doteď! Lepší něž nějaká naprosto přehnaně přeskryptovaná pohádka jako třeba COD ;). Neřikam, že COD je blbost, sám to hraju, ale je to prostě taková omletá a přehnaná chujovina =) Na zahrání a pravej požitek je tu MOH2010, všechny crysis, feary a new battlefieldy, kdo se chce hádat tak ať, ale je to tak ;) =D nechte si komenty že nevim co řikam, protože to moc dobře vim ;) crysis 2 a fear3 jsem samozřejmě ještě nehrál když nevyšly, ale to ostatní jo a pecka!

  11. downer666

    To ani jinak není možné...

  12. RaySilverstone

    Velmi sa těšim na Max Payne 3 :

  13. Vlassy

    Tato hra by se ke střílečkám zase tak řadit neměla, protže má spíše arventurní prvky, ale každopádně se na ní těším, možná tak jak na Crysis 2.

  14. haxingPOTATO

    a co assassins creed?

  15. $=HS-G®I®D=$

    Crysis bude urcite pecka ale to dalsie Cod bude urcite dalsia cracka ako je aj BO nehcapem ako to mohlo dopustit nove Cod je cisty odpad nic viac dufam ze to dalsie bude lepsie ale o tom pochybujem no co sa da robit aspon sa budem moc venovat Crysis to bude hra roka 2011 jednoka bula super a na dvojku sa nemozem dockat ale kto nehral jednotku na maximum detailoch tak potom neviete oco prichadzate

  16. hrv83k

    COD jako největší pecka ? už posledních pár dílů ne ... a nové už vůbec ne .. hlavně pokud to bude dělat Treyarch ...

    Mi tak připadá, že by pro některé bylo COD největší pecka i kdyby nový díl vydali jen jako nášivku na tričko

  17. HawlissJosse

    Chybí vám tu Gears of War 3 a to bych řek že je pro xboxovou střílečkovou sekci to nejdůležitější

  18. HawlissJosse

    assasin je vlastně střílečka že jo ?

  19. Guest

    Batman Arkham City to fakt bude střílečka jak stehno :D Batman přezdívanej 2.Rambo :D

  20. necum_

    Battlefield 3. :)

  21. 007-KamikaZe-10-

    a kde je Battlefield 3???

  22. pakos1

    nic z toho newyjde jak uz tu padlo nekolikrat ze se pochybuje w prirownani se diwejte treba stalker kdyz slibowaly ze to wyjde to sami mafia 2 hele lidi moc se neteste nic z toho pristi rok newyjde

  23. Guest

    jo jo uz se nemuzu dockat

  24. _-mischelin-_

    Já osobně se nejvíc těšim na Crysis 2 a na to CoD sem zvědavej jak bude vypadat a kdo ho bude dělat

  25. unit040

    že hrou příštího roku bude call of duty 2


    Kumi10 26.12.2010

  26. Guest

    Half a jedine Half.. jen si nemyslim, ze to bude episode 3, ale uz rovnou novej dil. A myslim si, ze se to protahuje proto, ze delaji na novem enginu a havne, tak epicky a enormni pribeh nejde zakoncit v male episode.. to by Valve zklamalo, ale jak jiste vsichni vime, tak Valve vydava same klenoty.. ja osobne povazuji halfa za jednu z nejlepsich her vsech dob.. nedavno jsem si koupil pres Steam Halfa 1 a vytecny Opposing Force a naramne jsem se bavil. lepsi, jak nove hry.. ktery stejne hyzdej ty stupidni konzole...

  27. Guest

    a taky doufam, ze kdyz uz se tu tesite na novy hry, tak ze si je taky koupite... nedopsutme umirani PC gamingu !!!!

  28. MrIncredible

    Chybí mi tu Gears Of War 3, na Xboxu je to rozhodně bezkonkurenční střílečka s vynikající grafikou, jinak článek taky dobrej až na toho Batmana, toho bych možná vyměnil za BF3

  29. DeadlyStrike

    bez screenu sem davaji hru LOL!

    ja se tesim na Crysis,Dead Space,Portal, mozna i na F.E.A.R

  30. DeadlyStrike

    sem zapomel

  31. Guest

    Konecne pořádné gamesy

  32. Desaster

    Dead Space 2
    Deus Ex: Human Revolution
    Duke Nukem Forever
    Call of Duty 8
    Crysis 2
    Portal 2
    Rage

  33. Noran1

    MP 3 a Crysis 2 bude super ale to nove COD 8 bude pekna sracka jeste jestli to bude delane jak Sci-fi.

  34. ^4Ar^9go^4n

    Mas pravdu..half life..to je snad moje nejchytlavejsi hra..ten dej..ten kdyz zacnu hrat..sem schopnej behem jednoho dne odehrat od half life 2..pres ep 1 az do ep 2..ten dej me ak v tahne ze se dycky zacnu pidit o novinkach ep 3..uz se tesim jak blazen az to vyjde..ten dej..to se opravdu nevidi..je to opravdu chytlavy..ae ep 3 se to prej oficialne menovat bude..a spekulace je ze bude half life 3..ae tam by udajne mel bejt novej dej..kazdopadne se tesim na ep 3 jako blazen..

  35. Vesperall

    Co tam dělá Batman bože??

  36. kotoul.

    troll or are you kidding?

  37. ^^44F^^33r^^11a^^44Y

    vetsina z toho sou stejne hovadiny

  38. Guest

    Kde je Brink ?

  39. Guest

    kdyz na to koukam, tak me nelaka ani jedina z prezentovanych her... nejak se mi zda, ze uz to neni, co byvalo... misto kvality jde vyvojarum jen o prachy (jen muj pocit; nerikam, ze to tak je )

  40. Ma®ine

    Polovina z vas nerozjede Crysis 1 a mysli si ze najednou 2 pujde?? Bude jeste vic narocnejsi

  41. PaVeLiK88

    Osobne se uz moc tesim az vyjde.Kultovni strilecka s bezva napady.Jen aby se jim povedla.

  42. Guest

    tohle je dobře udělaný,se těšim.

  43. <N!GhTm@R3>

    na všetky tie hry sa teším a budúci rok bude fakt nadupaný skvelámi hrami, už len maž toľko voľného času a peňazí...

  44. Waki:<

    Hodně se těšim

  45. Moravuscz

    1. Half-Life 2: Episode Three
    2. Portal 2
    3. Crysis 2
    4. F.3.A.R
    5. Call of Duty 8
    6. Duke Nukem Forever
    7. Max Payne 3

  46. M4RT11SEK

    Konečně pořádný gamesy

  47. Guest

    FEAR 3 bude bomba hra kdyz u FEAR 1 a FEAR 2 jsem se nikdy nenudil....to bude rezba

  48. ^^22<Lusy>

    Jednoznačně jedničku rozjedu v klidu a na dvojku se hrozně těššímmm best hra pak asli Half-Life a F3AR a s Cod děte někam poslední díly jsou o ničem ....

  49. Wast

    Úvodní tři hry Batman: Arkham City, Dead Space 2, Deus Ex: Human Revolution bych do stříleček nezařadil a pak ani ten Portal 2. Článek je ale pěkný a zajímavý

  50. Norbi001

    Ty jsi vážně úplně vydlabanej co? Si neslyšel, že cry engine 3 poběží i na normální sestavě za dostupnou cenu?

  51. Đem@n

    je to dáno jak věkem tak taky těma co to vyvíjejí třeba zrovna codko,od 1 do 3 super vždy se čekalo dva roky na nový dál,ted to sekaj každej rok a ještě už to codko už ztrácí na té dobře vybudovaném základu,prostě 2 světová se mi líbila nejvíce a ted,když se mění studio určo to nebude k lepšímu ba naopak,codko pro mě bohužel končí u série č.2,jedinná hra z těch zmiňovaných je half.life,ten jediný se drží zásady neuchvátej nic dokud nejsi si jist,že je zboží dostatečně vyzrále na to aby se mohlo vydat na trh,tam vidím v této hře jedinné plus jinak ostatní ani nemluvně je to všecko už napodobenina dalších her,prostě okoukané...

  52. dabures

    na treti episodu se ceka uz opravdu dlouho. Za tu dobu jsme si predesle dily zahral snad 100x a to i na cas

    Hlaf-Life 2 jsem treba dokazal projet za 4h a to chtelo dost treningu si myslim

  53. $=HS-G®I®D=$

    asi ked som rozbehol Crysis 1 na plnom bez problemov tak rozbehnem aj Crysis 2 nemusi to byt na plnom ale rozbehnem a podla toho co hovoria ze to ma byt menej narocne ako Crysis 1 tak sa nemusim nicoho bat ale asi len zavidis ze ty to nerozbehnes

  54. tomiss3

    presne tak

  55. Burg88

    same pecky mají vyjít a zase CoD fakt nekonečná hra

  56. [wracker]

    dufam ze to v com bezi Duke Nukem nieje unreal engine...lebo to bude strasny epic fail...

  57. Guest

    CoD z budoucnosti,to bude ptákovina..

  58. ^3reiben

    co sa snimi stalo?Ze by po Market garden nenasledovala Bitka v Ardenach? a pribeh sa tak dalej nerozvijal?zaujimalo by ma co sa s nimi stalo

  59. Guest

    Prosimtě kde žiješ ? Že polovina lidí neroschodí Crysis 1 ? To jsi v době před třema rokama. Kdyby teď někdo nerozjel Crysis 1 tak by ani nelezl na tyhle stránky, protože by v tuhle chvíli nerozjel ani CoD 6, který vyšlo před rokem. A navíc, jak už tu někdo zmínil, Cry Engine pojede i na slabších konfiguracích, protože je optimalizovaný i pro konzole.

  60. davous267

    Ja nechci COd v budoucnsti, ae vylepšenu 4 od IW

  61. PipMan

    někde jsem četl, že má bejt x-dvdčková bonusová gold edice, to by bylo žrádlo...

    a černej kůň: http://www.spacemarine.com/#/en/trailers/

  62. PN8

    koukam, že se máme na co těšit
    uvidíme, jak to nakonec dopadne s tim novym CoD, ale doufam, že s tim něco vymyslí a bude to stát za to

  63. Michaeles

    Nejvíc se těším na Max payna - protože první 2 díly byli luxusní a pak samozřejmě na F3AR protože tato hra je něco jiný než ostatní střílečky

  64. Bizziiik

    A vidím tam CoD 8 tak jsem se musel smát. Už jenom ta číslovka 8. Jinak co se týče toho že tvorba her je daleko náročnější, tak u CoD se mi zdá, že to vůbec neplatí. Poslední 4 roky to CoD stojí za hovno a je to jedno jestli je to od IW nebo Treyarch. Je to přescriptovaná hovadina, která už ani po MP nemá cenu hrát a o PG už tu taky ani není řeč.

  65. T[]Nc3k'

    vybral jsem s Craysis 2 a CoD8 toť vše....

  66. Dre4k

    už se teším na Dead Space 2 to zas budou jatka a hlavně na mulťák

    A Crysis bude určo taky super pařba už abych to hrál

  67. Chochys

    Nejak tam nevidim BF3... ale hlavne ze je tam CoD, to je hlavni... (ironie)

  68. Guest

    Kdo dela CoD lepsi activision nebo treyarch ?

  69. ^^22SZienG

    Crysis 2 v tom batohu jako specialní edice a Dead Space 2,jak prodávaj s plazmovým kráječem..objednáno jest...

  70. cyka23

    Ceod by mohli udelat pokracovani na MW2 kdyz to skoncilo tak valka pokracuje dal a nikolaj rekl ze zna dobre misto na ukryt !

  71. Guest

    crysis 2 a dead space 2 stahnem ked budu na internete

  72. superchips

    tak na toto by som bol zvedavy

  73. Guest

    Uz jak tady rekl nekdo predemnou opravdu by mohli prijit s MW 3

  74. >Benito<

    to si delaji srandu ne ze to davaj do sci-fi to snad ne to bude uplne hnus.

  75. Guest

    Celkem souhlasím ale chybí mi tam Homefront nebo Battlefield 3

  76. JunGlisT_

    Clanek celkem peknej ale co tam dela Batman? Vzdyt to neni vubec strilecka... Hral vubec autor jednicku? To by se melo fakt zaradit nekam jinam... A docela mi tam chybi Bulletsorm... Radsi nez CoD8 ktere neni ani oficialne potvrzene a vubec nic se o nem nevi... To vypada ze ste to tam uvedli jen proto ze na GP vetsina lidi CoD miluje

  77. Guest

    nej hra těšímse

  78. JunGlisT_

    a jo kde je Homefront? na to jsem uplne zapomel a pritom to vypada jako naprostej hit... No a stejne jako je blbost tam psat CoD8 tak je blbost tam uvadet HL episode 3 kdyz se o ni taky nice nevi...

  79. Brutalni_Nikita

    jsi opravdu nestranným autorem recenzí že ?:-))

    Sekáš jednu chybu za druhou.A tvoje recenze již ani nečtu. Jak tu již někteří x krát uvedli jsou tam hry ,které se za střílečky považovat nedají.

    Termín "očekávaný" bych v případě COD8 zaměnil za " samozřejmost" . Navíc je krasné jak ho nezapomeneš uvést ,ale na konkurenci této série záměrně zapomeneš :-)

    To že má vyjít Battlefield3 po x letech čekání. Snad ani nemůžeš myslet vážně že jsi zapoměl !! :-)))) Tvůj záměr je až příliž okatý... A je mi z tebe na blití. "oprav si to ty ostudo"

    Protěžování COD serie je zde na GP až příliž okaté. Ale pochopitelné pakud je zde INTEL COD liga..... To ale nemění nic na tom že EA zvedla svůj prapor dosti vysoko a s příchodem Battlefieldu3 v roce 2011 " pokud se to neplánovaně neprotáhne" bude ještě výše.

    Za nestranného recenzenta tebe osobně již nepovažuji......Jsi k smíchu.... :-)))

  80. Guest

    pekna střílečka

  81. LeoVentura

    A ještě bych přidal prototype 2

  82. ^6Jimmy^7'

    Jediný co by mě tam tak nadchlo je Call of Duty 8 , Crysis 2 , Duke Nukem a Max Payne. Jinak ostatní vypadá tak trochu trilogy. Ty hry s tématikou vesmíru mě moc nezaujaly.

  83. Guest

    Naozaj sú to najočakávanejšie hry... aspoň v mojom prípade určite

  84. Guest

    Fajné by bylo, kdyby se příští Call of Duty odehrávalo i v Oblasti 51.

  85. Netopiers

    Max Payne 3 a Call of Duty 8 D teším sa ale chýba tam Battlfield 3 ????

  86. Dj.Net

    Je se na co těšit

  87. Guest

    tipuju že se pokusí udělat z toho CODčka něco na styl crysis...a budou doufat že to bude ten samý trhák uvidime jak se jim to povede

  88. Ul

    to snad ne !!! já si teda rozhodně nebudu kupovat cod který j v budoucnosti !!! nejlepší jsou doby ve kterých jsme nebo ve kterých jsme byli !!! a jestli to bude v bdoucnosti tak jim na to seru !!! ať Infiniti Ward sežene ty lidi co propustili a dají se do Call Of Duty 8 Modern Warfare 3 !!! kdyby to udělali bylo by to vinikajcí !!! američani by útočili na rusko a na moskvu a CPT. Price, CPT. MacTavish a Nikolai by byli nevim kde prostě jestli udělaj Cod ve sci-fi tak s Codkem končim !!!

  89. DizzxX

    nic moc hry až na F3AR

  90. Orbb

    Crysis 2:
    Kravina, pokavaď vyjde i na konzole... jen budou muset zhoršit grafik uaby to ty krabičky vůbec rozjely a nějaké věci co tady píšou že to bude nenáročně se super grafikou je podle mě najivita.

    Rage:
    Lol, prej Borderlands 2... o Borderlands ještě ani nevěděli vývojaři a ID sowtfare už makalo na Rage, takže jestli má někdo kecy že ID kopíruje, tak se běžte nechat vyšetřit

    CoD:
    MW2 mi sedlo, BO jsem nehrál, uvidíme, ale pokavaď to bude scifi, s marťanama, tak sérii odrovnaj stejně rychle, jako když se do NFS přidal Tuning (to jen pro srovnání )

    Batman:
    Vypadá libově, těším se

  91. Guest

    lol tak to se uz tesim na cod

  92. Guest

    Ahoj, nevíte kolik je zhruba předpokládaná cena? Díky za odpověď. ;)

  93. emty™

    Call of duty je každopádně Call of duty jak víme,myslím že osmí díl bude supr ale deváty si netroufám říct doufám že nebude už o 2.světové a taky doufám že zbraně a podobně se tak razantně nezmění na na různé lejzry a lidé jako mutanti apd.

  94. *SOPEL*

    Sci-fi NIKDY !

  95. =/TPK/=Assassin

    na dead space 2 sa fakt teším

  96. Guest

    Doufam zhe to nebude scifi to bych rozhodne nechtel doufam ze to bude neca co uz bylo at je tam MacTaavic Capt. PRice apd. prosím at se jim to povede a neni to sci-fi!!!!!

  97. Guest

    Jsem zvědavej, které z her splní vechny sliby vývojářů.. .)

  98. le_knull

    hlavně to

  99. *CZE*swat-

    Ja uz o COD8 MW3 vim jak dlouho....a cekaj kdy vyjde abych mohl koupit a parit.. jinak 5*

  100. Umek

    Nevim, co pořád máte proti Black Ops.. Komentáře typu "sra*ka atd. jsou fakt vtipný a jen hovoří o tom, jak moc do téhle hry vidíte. Možná má i trochu vliv fakt, na jakém Pc hrajete... Pokud hrajete tuto hru graficky ořezanou, pak se nedivím, že se nelíbí. Pokud ovšem jede vše jak má, pak je tady díl, který po vizuální stránce vypadá nejrealističtěji.
    Taky jsem tu hru ze začátku odsuzoval, ale teď, když je hra pohodlně hratelná, se na ní dívám pozitivně. Jinak k nadcházejícímu CoD jen s těží co dodat. Pro nové vývojářské studio je to výzva nadevše a proto si mylsím, že to flákat nebudou. Jen proto, že IW již na této hře nemá co do činění neznamená, že ji hned teď musíme odsuzovat... Třeba nás ještě mile překvapí.

  101. Sh4dOweEk.

    cod taky dobry

  102. skurutaibatman

    plně sním souhlasím a jsem téhož názoru

  103. nik..

    no tak at to jdou nekam se scifi jeste ktomu jina firma hm to sem zvedavi.... Pokud to jako nebude navazovat na MW2 jelikos me dost zajima jak to pokracuje MW2 koncila tak aby se nato dalo krasne navazovat tak doufam ze nam to ta nova vyrabejici linka neskazi a da pokracovani

  104. Hyňas

    Jestli COD tak jedině MW3 a nevadilo by mi čekat klidně bych počkal i rok nebo 2 JÁ CHCI Call of Duty Modern Warfare 3

  105. -->ING<--Sk3mpy™

    max payne 3 nemusel by byt spatny

  106. MeeSha.

    už se těším

  107. Guest

    už je killzone 3 ??

  108. Scruf_

    vypadá to že to nebude špatné

  109. GTAmi$$ion$

    snad uz to dobre dopadne a hra vyde

  110. ^2^^06Meloun

    nové cod už mě tak nebere jako CoD 2 a 4

  111. lucasxcr

    Scifi nikdy ale bylo by pěkné kdy by se vrátily do 2.světové války

  112. Deda-Simpson

    Nikdy v singlu zombie priseri mutanty apod. call of duty je call of duty a ne zadni mutanti apod. doufam ze to bude neco ve smyslu predchozich

  113. Guest

    Tak na ty 3 se nemuzu dockat. Ostatni me nezajima

  114. opilk

    na třetí epizodu half life 2 se celkem těšim předchozí episoda a první díly mě vážně dost zabavily tak sem zvedavej jestly se to povede i ve třetí episodě

  115. bySaid

    Sou tu opravdu dobrý hry ale nejlepší je stejne CoD .. ale jinak /z 5

  116. bobokillercz

    Dead Space 2 a Crysis 2 to bude velky nařez

  117. Labix

    už se těším na Call of Duty 8 jak mi nepude na pc DDD

  118. Guest

    je to good

  119. Nawigator

    uz se tesim na Duke Nuken

  120. Guest

    jj na portalek se tesim a na cod10 taky

  121. pertls

    už se moc těším

  122. Guest

    COD je stéjně nejlepší střílečka

  123. nereze

    budu se těšit

  124. Zer!cek22

    chtěl bych

  125. Guest

    Crysis a ten Duken Nuken bude suprovej .. !!!

  126. Guest

    Feara si dam s chuti a COD 8 nesmi v mym pocitaci chybet to ani za nic

  127. Janulka.

    jsou opravdová (j)elita...místo toho, abyste ocenili dlouhý článek, který je naprosto vyčerpávající tak raději brbláte o to, že si myslíte, že batman není akční hra a tím okamžitě nadáváte na autora!

  128. Hocyklokinap

    Těšim se.. budou pecky

  129. Guest

    Scifi v Call of Duty? To by mohlo bejt zajímavé.

  130. Icaruss

    docela good clanek.

  131. Snickers_

    Myslim,ze to CoD nikdy neskonci

  132. *MaLdA*

    Podle mě na vydání novéhoCOD je moc málo času. Nejspíše to bude nejslabší CoD.

  133. Guest

    teším se na Max payne 3 to bude pařba ;)

  134. opilk

    vypadá to celkem slibně podle toho co by melo vyjít ze všeho nejvíc se ale těšim na duke nukem forever a dead space 2

  135. RaiJzee

    na to se tesim,hral sem to na posledy na ps

  136. Guest

    CoD 8 moc se těším a jestli to bude sci-fi , tak at to neni moc přehnane , ale mohlo by to byt neco jak CoD 2 !!! a na gamepark ONLINE !!!https://www.gamepark.cz/img/smile/smile.gif

  137. jendushendus

    COD 7 je suprová takže si rád počkám na 8 doufám že to bude dost velkej trhák

  138. Scrapy.

    No jestli to bude Sci-fi a z budoucnosti, tak to bude pěkná hovadina, tedy pro děcka. Nezapoměň te, že Cod4 a její styl je nejhratelněší multiplayerovou hraou světa. Samozřejmě tam patří i 1,2 ale leasery, a podobné zbraně, tak to bude pěkná p***. Sorry za upřípnost

  139. Guest

    blbost doufam ze to tak nebude !!!

  140. tomy1223

    už se na ně pořádně teším

  141. Guest

    prostě střílečky 4ever

  142. baky23

    moc pěkný

  143. Vlada1991

    co víc k tomu dodat.Je to moc pěkná střílečka.

  144. Art3ry^2*

    pekny clanek akorad me mrzí že cod8 nebude na Wii Nintendo. 7 byla povedena

  145. Dj.Net

    mazeeeeec

  146. PENCIKcz

    Já bych docela bral , aby se to dalsi Cod udelalo zase z 2. svetovy.

  147. ^^22Lov^7^^44kyn^7^^22e

    tenhle clanek se povedl

  148. atom.k

    Nevím sci-fi mi do cod nějak nepasuje.Materiálu je z našich dějin stále dost,třeba Korea nebo 1 svět. válka,ale to je jen můj názor.Milovníci cod ho budou mít rádi i když bude odkudkoli.

  149. ^^22Lov^7^^44kyn^7^^22e

    wow tak tohle bude super.ale ty obrazky sou fakt drsny.

  150. Guest

    Ještě žemám noví PC ta stará plečka byto asi nedala po grafické strance.

  151. Guest

    to cod8 už nebude jak bývalo, už to ani nebude mít s cod nic společného :)

  152. bobokillercz

    F.3.A.R. , Crysis 2 a Duke Nukem to bude pořádný nářez a Dead Space 2 nato se těším také dosti první díl jsem hrál několikrát dokola

  153. Guest

    už se tesim :p

  154. Guest

    F3AR a Portal 2 :)

    Co jsem koukal na trailer z Crysis 2, nepřinese to nic nového. Budete uzavřeni v rozstříleném městě a ničit stejné roboty, jako Terminator: Salvation...

  155. Guest

    tak toto asi hrat vobec nebudem hoci by to bolo nevim ako dobre hodnotene a nevim ake super po celom svete to vsetko...ja som zvyknuty na CoD strelne zbrane naboje lietajuce vsade tade...a teraz jak sa budem pozerat na posrane laserove zbrane tak to mozem osrat...rovno si stiahnem star wars...

  156. Guest

    nejvic se tesim na brezen na crisisko podle beta verze multiplayeru kterou sem hral to bude nasekany moc se tesaim :D

  157. Guest

    Uplně hodně se těším na Dead Space 2 to bude mazeccccc!!!!!!!!

  158. Guest

    Je hodně smutný co se bude dít s COD, už nikdy nezažijem tu nejlepší 1st person akci....Tyhle tvůrci prostě byly nejlepší. kam se na ně kdo hrabe v tomhle žánru. Už to hold nebude jak za starejch časů

  159. Guest

    Už aby to bolo na ten crysis sa strašne teším

  160. Guest

    dost dobrý

  161. Guest

    nejvic tesim se crisis a take max payen3 super.

  162. ShutUpDude

    Asi tenhle komentar neni presne k clanku, ale zrusil bych GBody za komentovani clanku, protoze tady kazdy pise "noo to bude super" "uz se moc tesim" jen proto, aby dostal Gbody... Kdyby tu napsalo 10 lidi a mely nejake rozumne komentare tak by to bylo lepsi nez 100 uplnych s prominutim picovin...

  163. zajcew18

    ten batman nevipadá moc dobře..

  164. Reneks2

    A je na co se těšit!!!

  165. moreNegative!

    rage portal2 a crisis 2 určite koupim

  166. ^6^M^7azlik^6^Kolty

    Tak na tuhle hru se moc těším, už předešlé díly byly super

  167. ^1blato^2uch

    super vypada to dost dobre

  168. Guest

    MOC pěkný :)

  169. HKN|***Foxxx***

    už se těším :)

  170. Guest

    Pěkný článek ale myslim si že ne všechny hry o kterých setu píše jsou žanru 1St person Shooters ! bacha ! :Dhttps://www.gamepark.cz/img/smile/fear.gif

  171. Guest

    tak na Duke Nukem Forever se docela tesim

  172. Guest

    Já se nejvíc těším na Crysis 2 , si myslim že to bude parádní, propracovaná do detailu hra, akorát se trošku bojím HW nároků. =)

  173. Guest

    same koniny kromne Crysis 2 a Max Payne

  174. Guest

    proc CoD ma byt najednou scifi? nejdriv u valek a ted ve vesmiru? heh....

  175. modrochlupus

    Já bych zas naopak posunul COD zpátky, samozřejmě až po MW3. Třeba 1.světová...

  176. ^2vykuna

    moc dobry

  177. VyhulenejDrak

    budu se tesit

  178. ^^0L^^1ukys88

    Na ty to dve hry se asi nejvíce těším za chvilku tu máme Crisis 2 tak to bude peecka ale asi to bude chtít pořádnou mašinu na to když jsme koukal na ty požadavky ale řekl bych že si to zahraju na 1 rok starem Pc ;) :DDD

  179. Guest

    Jezisi ne! pokud daji CoD do budoucnosti tak se muzou loucit se 100kama hracu rekl bych urcite! kdyby to udelali tak po jejich MW3 s nima asi koncim :X

  180. ^1S^2Y^1K^2I

    vapada to nadejně

  181. CVBEGOD

    Plně souhlasím s tvým komentářem... Kčemu davat za okomentování gbody :) Jinak je to velice pěkný článěk ale max payne mě moc nenatchnul :)

  182. _XXX

    hmm uz se tesim ale budu muset kupit lepsi komp

  183. Icemann6675

    Nechybí vám tady Battlefield 3? Má vyjít letos co jsem slyšel. Jinak nejvíce se těším na Crysis 2.

  184. frOst'

    jojo klasicky hry :) nejvic se tesim na CoD 8

  185. Drak007(DRAKARTWO)

    doufam že to konečne bude pořadnej zahul na grafiku konečne bych mel nejakej duvod koupit zase novou, "min. tu 570"

  186. Guest

    To jsem tady zvědav ;)

  187. Guest

    už sem pařil crisis 2 beta

  188. suprt

    Vsechno je good ale nejvic se tesim na Crysis 2 a CoD 8 :-)

  189. XENTES

    Jsem hodně zvědavej na hru Duke Nukem Forever. Poslední verze co jsem hrál je Duke Nukem 3D :-D

  190. Guest

    jsou tu good hry;)

  191. [A]ngry^C[A]T

    zajimave ale dobry :P

  192. Nino.

    osobne me 1 nejak nenatchla ocekaval sem vice jsem zvedav jak me prekvapi ve 2

  193. Guest

    tak ejstli udelaji Codka scifi tak na tu pekne se** omg

  194. Mr.Speedy

    Těším se hodně na Crysis 2 a CODčko :)

  195. Guest

    no....zahralbych si no...:D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o