Téma

Nejočekávanější strategie roku 2011

Komentáře(138)
  1. PN8

    tak mě teda žádná hra nijak neoslovila, maximálně tak Tropico...strategie holt nejsou pro mě, no...

  2. kakls

    Age of empires je jedna z mých nej her. Ovšem hraju hlavně age of empires II the conquerors expension. Třeba age of empires III už není tak dobrý. Jsem zvědav co přinese tato verze

  3. sten33

    na ten se tesim

  4. uNq.

    j tropico 4 na tu se moc tesim

  5. gooty

    Já mám taky raději age of empires II

  6. Porto21

    Total War mě prostě chtil a nepustil. Pro mě to začalo skvělým Medievalem 2 TW, pak mě nadchnul Empire TW a Napoleon TW (a to přitom 18.století vůbec nemusím) A nyní se vracejí zpět na začátek ..k Shogunu. Uvítal bych radši Rome 2 TW (a věřím že se ho dočkám) ale když jsem viděl ty videa Shogunu 2 TW myslím že mě nezklame a opět se budu skvěle bavit.
    ..dříve jsem hrával např. Age of empires 2,3 , Heroes MaM 4,5 , anno 1404 , Warcraft 3 a spoustu jiných byly to skvělé strategie ale teprve až série Total war (kombinace tahové s realtime) mě vtáhla pořádně do děje a naplnila ve mě pocit uspokojení. Takže na Shogun 2 TW se těším jako malé dítě

  7. T.o.m.y!

    Těším se ale že by byla pro mě nejočekávanější to říct nemůžu Určitě vypadá skvěle

  8. theI^5G^7amer

    Age of Empires by mohla být dobrá pařba......AoE 1,2 jedny z nejlepších strategií pro mě

  9. ^^44F^^33r^^11a^^44Y

    ze všeho nejvíc se těšim na stronghold

  10. Guest

    strategie mně taky moc neberou

  11. Kolden

    uz se tesim na Stronghold 3 a Dungeons

  12. Guest

    mna uz 10 rokov ziadna strategia nebavila, ale ak by som si mal vybrat tak isto shogun

  13. JIBorg

    Klon Dungeon Keepera by se hodil. Původní hra až na svou technickou stránku byla hodně dobrá

  14. Lukinsons-cz

    na to jsem moc zvědav a ještě taky AoE

  15. Guest

    ZooTycon je lepší

  16. _-mischelin-_

    Sice já sem spíš na FPSka ale serie Total war jsou jediná strategie která mě oslovila, takže nejvíc se z nich těším na Shoguna2

  17. ZOWIIE

    Fanoušek těchto Her ale musím říci že se mi některé opravdu líbí

  18. [sSs]Kubax

    na ten se těím nejvíc

  19. Guest

    TAk na tuhle hru se moc tesim Takove hry sem hraval od malicka

  20. Tr3wis

    Moja prva byla AoE II fakt brutalitky hral sem to ked sem mal 8r. to uz je 11roku a este nekedy si to pustim. Som zvedavi co ukaze stronghold 3 ale crusader a 1cku to asi neprekona 2jka sa velmi nevydarila ale zahral som ju , Toto nove AoE asi u mna neuspeje grafika je az moc ......
    No a strasne sa tesim na Shoguna teraz hravam Medieval 2

  21. Sitia

    AoE online může být zajímavé, jen mi tak trochu vadí Windows Live. Ale hlavně se těším na Dungeons, jelikož podobná hra od doby DK2 tu nebyla

  22. DeadlyStrike

    tesim se na Tropicu a strongholda

  23. stajfan

    To Age of Empires, nevypadá vůbec špatně... To by stálo za hřích

  24. Dave_Lombardo

    Vede shogun total war,tyto strategie jsou jedny z nej musím říct že Napoleon Total War mě chytil opravdu hodně,a ještě jsem zvědav na stronghold...

  25. downer666

    Díky, něco z toho vyzkouším...

  26. -Thanatos-

    stronghold 3 zní dobře,ale obrázky jsou ze stronghold 2,ty sou všude kam se podíváš,tak to by mě zajímalo!

  27. Perfidus

    Stronghold a Shogun vyzeraju dobre

  28. ^^33Pouky

    Hlavně se těším na AoE online sice kreslená grafika ale vypadá to zajímavě. Dobrý článek. Dávám za 5.

  29. radilek

    Pokud nekdo touzite po Age of Empires 3 po netu... najdete nas na webu aoe.radil.org . Těšíme se na Vás

  30. Guest

    " V letošním roce nakonec nevyšlo skutečně dobrých strategií. " - zkuste to trošku počeštit .)
    Jinak, na strongholda se těším jako malej a ani ostatní hry nevypadají zle.. .)

  31. T[]Nc3k'

    Podle mě je AoE 3 dobrá hra já když jsem jí měl (už mě omrzela) tak jsem nehrál nic jinýho když ne kampaně tak volnou hru u které jsem se zabavil opravdu na dlouho pak ještě dobré strategie jsou od Total War a Stronghold by mohla být taky dobrá hra hrál jsem jedničku

  32. Guest

    No tak to by po dlouhé době mohlo být něco zajímavého

  33. Guest

    Snad mi to pujde na starem PC -.-

  34. Vajglos*

    bude fajné....už se na něj těšim

  35. Gandalf.

    Na stronghold se těším nejvíc. Hrál jsem jedničku a crusader, kterej byl pro mě asi nejlepší strategie co jsem kdy hrál. Dvojka už mě tolik nechytla a legends jsem ani nehrál, ale jestli se trojka vrátí ke starým kořenům, a časem by dodělali třeba podobnej datáč jako crusader byl bych nejšťastnější stratég.

  36. <BFC>biker88

    já se zas těším na dungeons,vypadá to docela dobře a připomíná mi to trochu diablo.

  37. killrminta

    Úžasný článek...

    Doufám, že mě Shogun nezradí a hodně překvapí!

  38. Guest

    Str.. to je jasny

  39. ZOWIIE

    některé ty hry sem si teť stáhnul a jsou pěkně trapné nedoporučuji !

  40. PipMan

    a pak stronghold, akorát že pokud to půjde ve šlépějích dvojky, tak si to zas moc nezahraju, nebavilo mně to. Narozdíl od crusadera a jedničky.

  41. METYOU

    Já si myslim že tuhle grafiku přesně age of empires potřebuje...Vždyt, vemte si že když se sejde pár lidí s notebookem co nemaj zrovna největší výkon, tak co jdou hrát společně. Age of empires 2. A tahle grafika na to sice nenavazuje,ale ta podobnost tam zřejmá. Podle mě se tahle hra chytne lépe s touto ''kreslenou'' graifkou.

  42. Guest

    ale nejvíc se těším na Stronghold 3...

  43. Sitia

    jistě sis je stáhnul ;) hry ještě nevyšly a ty je již máš doma

  44. Chochys

    Tesim se jak malej

  45. Indibaldini

    Strategie mam rad len škoda že že su všetky reall time.Viac bi ma potešili kolovky

  46. _Nuada_

    připomíná asterixe a obelixe ale jinak se na to moc těšim a hladně na stronghold 3

  47. Intrud3r

    Dobře vypadá

  48. Guest

    to dovcela fajn..se těšim

  49. Go4RN

    hurej uplně skvělá hra na to se vysloveně těšim!

    Jinak nejsem moc velkým příznivcem RTS, ale když se mi dostane pod ruku AoE, nebo Stronghold určitě vyzkouším:)

  50. Guest

    Už se těším na Strongholdy (kdo čeká také je Stronghold: kingdoms - FREEWARE něco jaky DK akorát daleko lépe zpracováné... Podle mě
    http://www.strongholdkingdoms.com/
    pokud chcete na youtubku jsou videjka

  51. -TBK-xpeteni

    už se nato těším fakt moc

  52. davous267

    budou fajn ...

  53. DcE-DarkReader

    Strasne se tesim na vsechny uvedene hry doufam ze aspon jednu z nich me pc utahne

  54. ////.AhaL

    ale nejvíc se těším na Stronghold 3...

  55. Guest

    To shogun II : total war mi příjde velmi dobře spracovaná hra až na pár grafických úprav a líbí se mi na tom ten adrenalin a ta bojovnost, ale AoE má lepší grafický spracování a i když je to spíše animovaný , tak prostě AoE pro mě vždycky bude tou nejlepší strategií a to i první vydání AoE 1

  56. b0ype

    tak na strongholda uz se fakt těšim
    nejlepší strategie

  57. Guest

    Konečně něco nového v oboru strageii bude to zajímavé

  58. Kuchti

    těšimse na dalši total war tyto strategie mne bavi a jsem jejichvanda stoho duvodu ze je mozna taktika davnyvh vojevudcu

  59. bySaid

    tahle hra se mi nezda moc dobra takze 1/5

  60. TrojisCZ

    Pane bože kolik ti je? Tak teď si mě fakt rozesmál

  61. epso-

    Cities in Motion to veypada spatne

  62. lachtan321

    Hodne lidi je ze strongholdu 3 nadsena,ale podle me to nemusi byt vubec spatna hra,ale crusader to neprekona.Radsi bych si zahral crusarder na netbooku nez hral ty novejsi na nadupane masine

  63. Jerrynon

    Nene.... takový peckovky.. Age of Empires o tom uz sem hodne dlouho neslysel

  64. CidrKiller

    Mě se líbí Shoguna Stronghold 3 protože to sjou good hry , hned jak vyjdou kupuju je.

  65. ^2R4^3F^11`

    Jooo fakt dobrej duvod proc stronghold 3 "je to good hra"....

  66. Guest

    Já se právě obávám aby se strongold 3 nepropadl ještě víc do hloubi pekelné než dvojka... ta totiž zklamala kde mohla nemluvě o množství bugů a celkvému erroru jménem engine.....

    SH byl super originální hra a mám ji dodnes rád, jen se bojím, že tvůrci neví jak moderní hry dělat :-( a SH3 prostě podělají...

  67. cooliik001

    Vypadádobře po grafické stránce, ale jaká bude hratelnost?

  68. Guest

    Ani tentokrát výrobci série Total Waru nezklamali. Po dílech Empire TW a Napoleon TW, které se naprosto odtrhly jak hratelností, možnostmi tak grafikou od předchozích dílů (Medieval II TW, atd), je toto dalším výborným krokem. Já jsem tu hru už stáhnul a můžu ji doporučit všem věrným fanouškům série Total War. Pro mně je to nejlepší díl a to i přesto, že jsem zastáncem spíše doby středověké (Medieval II TW). Výborná práce

  69. Dj.Net

    Je se na co těšit

  70. eQuist

    Docela se těšim jestli nebude jako stronghold 2 to mě wůbec nebavilo, jinak z celé série je pro mě zatim nejlepší crusader.

  71. Knoty®

    Pěkný článek i recenze .
    Samozřejmě se nejvíc těším na Age of Empires . Uvažoval bych i nad koupí

  72. Guest

    uz se teším

  73. Guest

    no strašne by ma potešil nový diel tejto skvelej stratégie ale táto grafika ma vôbec nepotešila

  74. Guest

    už se těším

  75. Guest

    Nechápu proč říkate, že Tropico postrádalo vtip ?

  76. Chuck.Bartowski

    celkem dobra hra

  77. Silver_T

    tohle vám trošku moc uniklo hm?

  78. MAXBFG

    Na toto se opravdu těším. Zbytek sice taky vyzkouším, ale moc tomu nevěnuji. Jinak kreslenou grafiku u AoE jen vítám a myslím, že to je velice dobrý tah.

  79. morph00x

    je vidět že sis nepřečetl ani nadpis deb*e xD xD

  80. JerryGT

    první díl Strrongholdu se mi graficky líbil mnohem víc ne Crusader tak doufám že ta 3 bude podobná 1

  81. etker

    co ja viem neviem či to je as tak dobra hra?

  82. Pro™

    doufám že tam nebude žádní draci nebo obři.Hraju legends grafika dobrá ale draci obři a čarodejnice to se moc nelíbí ve středověku.

    NO UVIDÍME

  83. rohlick

    nejvíc se těším na strona

  84. Guest

    Tesim se na stronghold a tropico, ostatni neznam. Tropico 3 melo neco do sebe a podle screenu ctyrka vypada dost dobre

  85. Lukinsons-cz

    Blizzard ale řekl, že datadisky ke SC2 budou vycházet minimálně s odstupem 2 roky, tak asi proto.

  86. Guest

    hezkýý ae jeto anglicky ((

  87. X-Face

    Koukám na screeny a popis a myslím, že to strategie není, ale věc názoru no...

    Každopádně to AoE bude super :-* už se těším.

  88. Minares

    nemuzu se dockat

  89. Mikl120

    tak uvidíme zkusím si ji zahrat ;-)

  90. MeL[ou]N

    Upřímně se nejvíce těším na Stronghold 3. Doma mám Stronghold Grusader, Grusader Extreme a Stronghlod Legend a trojiku bych do sbírky chtěl přidat

  91. kamkul

    Na to těším fakt nejvíc.. To bude aspoň pařba..

  92. //$^invalidi^$//Zdenekmr

    asi si ji zahraji

  93. Waki:<

    Vypadá to hodně dobře promakaný graficky )

  94. Yuezii

    Článek moc pěkný 5/5

  95. ANei

    to bude epic hra... se tesim na ty tisicove rezby

  96. Guest

    nejlepsi co existuje ve svete strategií je Stronghold a moc se tesim na trojku proste THX Firefly

  97. Guest

    Nevypadá to špatně.

  98. RaySilverstone

    Bude jednoznačně nejlepší

  99. dabures

    pane boze, co to maji za grafiku v AOE? to nemuze mit prece uspech

  100. Guest

    Zustanu asi u cod2!! :D

  101. Michaeles

    to bude nejlepsi hra

  102. Sh4dOweEk.

    presne tak radsi cod

  103. MeeSha.

    to je smažba

  104. Guest

    supr fakt nicr clanek :) gl

  105. Guest

    tak na strongholdy se hooodne tesim

  106. Scruf_

    strategie me moc neberou ale tohle si asi zahraju...

  107. LeeChoJang

    na Stronghold se tešííím

  108. Guest

    Už se na tu hru moc teším,aspoň skusím nějakou strategii

  109. Guest

    ja strategie miluju urcite se moc tesim

  110. Sidii

    Je nej na ten se fakt těšim-mam všechny a doufam ze tenhle budu mit tyky

  111. Guest

    Uvidíme co nám rok 2011 přinese,máme sa na co těšit

  112. tomy1223

    Celkem slušny

  113. vancourek

    hra dobra ale singl je lepsi

  114. Guest

    uplne libovy si koupim

  115. Zer!cek22

    vypada to na supr hru

  116. Guest

    ... .. ja tu hru uplne miluju ..

  117. Kimik.

    bude pecka

  118. Guest

    To vypadá dobře počkám si až to vyjde a koupím si to snad to bude stát za to .

  119. Icaruss

    mohlo by to byt dobry

  120. Guest

    Bude sice pořádná pařba, ale s koupí si radši počkám až bude pár opravných patchů....

  121. nefero

    Dalsi zajimava hra. Nebudu vedet co driv hrat,

  122. Guest

    Tak tohle je moc.....

    Takhle zničit starý dobrý Age os Empires to by se mělo zakázat, už jenom ta grafika, to není AoE, ale ANNO 1404.... :-/

  123. Hydrogarus

    Myslím, že najviac bude mohol ponúknuť hlavne Stronghold 3.

  124. F4b1

    moc se mi líbí.

  125. Guest

    dvojka bola aj tak najlepšia :S

  126. Guest

    Nvm ale zdá sami že mi tam chýba Starcraft 2 ale inak článok +1

  127. Guest

    můj nazor na to je...je to pěkný...!
    Ale na můj vkuz přehnaný..:(

  128. Guest

    to bude skvělý herní rok

  129. slovakaj

    AoE Online, tato hra bude bavit vzdy a este po nete to bude masaker. Necham sa prekvapit :D

  130. ^6^M^7azlik^6^Kolty

    ak určitě se nějaká ta hra bude dát vybrat :-p

  131. <$>zdenekag<$>

    Vypadá to hodně slušně... Už aby to vyšlo...

  132. .:FANATIC:.

    zádný zajmavý titul tu není což mě docela mrzí... poslední dobou to za moc nestojí ty strategie :(

  133. Guest

    strasna smazba :DDD

  134. Guest

    těšim se jak na Vánoce.. :D

  135. Guest

    Už aby byly :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o